• מתיחת עור בעזרת חוטים – החלופה ללא ניתוח למתיחת פנים

  מתיחת עור בעזרת חוטים – החלופה ללא ניתוח למתיחת פנים

  מתיחת פנים באמצעות ניתוח איננה עוד האופציה היחידה למתיחה ושיפור קונטור הפנים. מעבר לשימוש בנוירומודולטורים כגון בוטוקס ודיספורט עלמנת להרפות את השרירים ההיפראקטיביים, ובמילוי עורי (פילרים) בכדי להגדיל את הנפח שאבד, גם לייזרים מהדקי עור וטיפולים בתדר רדיו מהווים שיטות מעולות להפחתת ההשפעה של כוח המשיכה והתפרקות הקולגן.

  מתיחת עור בחוטים המוכרת גם עלפי השמות המסחריים כגון Lead Fine Lift, Silhouette Lift או Aptos, היינה עוד שיטה חשובה שהפופולריות והאפקטיביות שלה רק הולכות וגוברות. הטיפול כרוך בשימוש בחוטים העשויים מאותם החומרים בהם משתמשים כירורגים עלמנת לסגור פצעים. לאחר החדרתם אל מתחת לעור, הם מאפשרים הידוק וניפוח העור באזורים רופפים או נפולים. בדומה לכבלי מתלה, הם נועדו להרים את העור ולהוות מבנה תומך שמבטל את השפעתם של כוח המשיכה והזדקנות.

  מתיחת עור בחוטים אינה דורשת הרדמה כללית, אישפוז או החלמה ממושכת, ומעניקה תוצאות מיידיות אשר ממשיכות להשתפר עד חודשיים לאחר הטיפול. את המתיחה ניתן לבצע במגוון אזורים של הפנים והגוף, באמצעותה ניתן לטפל באזורים בעייתיים ספציפיים, או ליצור אפקט של הצערת כל אזור הפנים, מהגבות ועד אזור הצוואר.

  בעוד שמתיחת עור בחוטים איננה חלופה למתיחת פנים כללית שבה ישנו צורך להסיר עור עודף, טיפול זה מהווה פתרון מושלם עבור אלה שחפצים בשיפור טבעי אך בולט לעין שאינו כרוך בכל הלחץ והמתח שמלווים טיפול כירורגי מלא.

  מה ניתן להשיג בעזרת מתיחת העור בחוטים?

  מתיחת עור בחוטים היינה אחת הדרכים המצוינות להצערת העור ושחזור תווי הפנים באזורים כמו הגבות, הלחיים, הלסתות ואזור הצוואר. כמוכן, בעזרתה ניתן להעניק גוון צעיר לאזורי הגוף כגון השדיים, הישבן והזרועות העליונות, במקומות שנוטים לשקוע ולאבד נפח עקב ירידה במשקל, טונוס שרירים ירוד, או תהליך ההזדקנות.

  כל תפר או חוט מכיל בו קשרים שמסעיים בהחזקת העור המורם במקום. התפרים עשויים מחומרים קבועים או נספגים הדומים לאלה המשמשים בניתוחי לב וכלי דם ובניתוחים אופתלמיים. התפרים מכילים קונוסים או ווים שתפקידם הוא לעורר את ייצור הקולגן תוך החזקת החוט במקום.

  Leave a reply →
 • Posted by margalit on שלישי אוקטובר 6th, 2015, 09:45 AM

  נא ליצור איתי קשר

  Reply →

Leave a reply

Cancel reply