יופי טבעי במגע אישי

simonsit

הרפואה האסתטית נמצאת בחזית המהפכה הטכנולוגית וממשיכה להתפתח בצעדי ענק. טיפולים קוסמטיים הפכו לנגישים, זמינים ואפשריים ליותר אנשים מאי פעם, והשילוב של טיפול בלתי חודרני יחד עם היותו בטוח ומהיר יותר מבעבר תרמו רבות להפיכת טיפולים אלה לפופולאריים ביותר. בשל תוחלת חיים חברתית ומקצועית ארוכה יותר, מראה צעיר ורענן הוא משאלת לִבם של מטופלים רבים, התאווים ליופי, הרמוניה, חן ואלגנטיות. באופן דומה להפליא, אלה בדיוק התכונות הנדרשות מאומן העומל על יצירתו.

תכירו את ד"ר סימון קזרמן, האומן שמנצח בהרמוניה מושלמת על קלינקת Look So Good. האיש שמבין את התאווה לאסטתיקה ואף יודע איך להפוך אותה למציאות. כרופא מוסמך ב-13 שנים האחרונות, עם רקורד של 7 שנים בבי"ח תל השומר, פנה ד"ר קזרמן לתחום הרפואה האסתטית לפני כ-6 שנים במטרה לשלב בין שתי אהבותיו הגדולות – אמנות ורפואה. עברו האומנותי של ד"ר קזרמן, כצייר ופסל בגיורגיה, ארץ מולדתו, בשילוב הידע הרפואי והניסיון הרב שצבר בתחום הרפואה האסתטית, מעניקים לעבודתו מימד נוסף של דיוק וחן, בתחום שעיקרו אסתטיקה, יופי ופרופורציות.

שימוש במוצרים איכותיים ובטכנולוגיה מתקדמת, יחד עם יחס אישי והקפדה על הפרטים הקטנים, מבטיחים טיפול איכותי, המעניק תוצאות מוכחות במגוון תחומים של הרפואה האסתטית: הזרקות בוטוקס, פיסול פנים, הצערת העור, מילוי קמטים ועוד. לקוחותינו מרוצים מהתוצאות שאליהן ניתן להגיע, ומדווחים כי לא זו בלבד שהם מרגישים צעירים יותר ונראים צעירים יותר, אלא גם ביטחונם העצמי עולה. אך כאשר אתם מבקרים באתרנו זִכרו כי תהא אשר תהא הסיבה לבחירתכם בפרוצדורה אסתטית, חשוב שתהיינה לכם ציפיות ריאליסטיות. רפואה אסתטית עוסקת בשיפור – לא בשלמות. אנחנו נדאג שתראו טוב יותר. לכל השאר בידיים שלכם!